UGREEN USB kabel USB 3.2 gen.1 USB-C® utikač crna 80888
- Kataloški br:
- 3462639 - 62
- Oznaka:
- 80888
- EAN:
- 6957303888887
- Kataloški br:
- 3462639 - 62
- Oznaka:
- 80888
- EAN:
- 6957303888887
UGREEN USB kabel USB 3.2 gen.1 USB-C® utikač crna 80888
65.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
65.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- MicroSD (TransFlash), SD
- Broj utora za memorijske kartice: 2
- 100 Mbit/s Hot-Swap
- Crna, metalik
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB kabel |
| Specifikacija | USB 3.2 gen.1 |
| Izvedba | adapter |
| Priključci | USB-C® utikač |
| Boja | crna |
| Vrsta priključka | ravan |
| Tip priključka | USB-C® SD microSD |
| Vrsta kabela | USB kabel |
| Dubina | 56.1 mm |
| Visina | 11 mm |
| Širina | 34 mm |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)