UGREEN USB kabel USB 3.2 gen.1 USB-C® utikač, USB-C® utičnica 1 m crna 30205
- Kataloški br:
- 3462613 - 62
- Oznaka:
- 30205
- EAN:
- 6957303832057
- Kataloški br:
- 3462613 - 62
- Oznaka:
- 30205
- EAN:
- 6957303832057
UGREEN USB kabel USB 3.2 gen.1 USB-C® utikač, USB-C® utičnica 1 m crna 30205
68.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1 m
- USB C ravni muški
- USB C ravni ženski
- USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 10000 Mbps USB napajanje
- Crna, siva
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB kabel |
| Specifikacija | USB 3.2 gen.1 |
| Izvedba | adapterski kabel |
| Način povezivanja | USB-C® na USB-C® |
| Priključci | USB-C® utikač USB-C® utičnica |
| Boja | crna |
| Duljina kabela | 1 m |
| Oblik | okrugli |
| Vrsta priključka | ravan |
| Maksimalna brzina prijenosa | 10 GBit/s |
| Tip priključka | USB-C® |
| Vrsta kabela | USB kabel |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Izlazni napon | 20 V |
| Ulazni napon | 20 V |
| 1 Stück(e) | |
| 5 A | |
| 5 A |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)