Ultrazvučni senzor UB120-12GM-E5-V1
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izuzetno veliki razmaci uklapanja
  • Neosjetljivi na nepovoljne okolišne uvjete
  • Vrlo mala slijepa zona
  • Ulaz za podučavanje ("Teach-In")
  • Temperaturna kompenzacija
  • Mogućnosti sinkronizacije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Dim.
(Ø x V) 12 mm x 70 mm
Izlazi
PNP
Posebnosti
LED zaslon
Promjer
12 mm
Radni napon maks.
30 V/DC
Radni napon min.
10 V/DC
Raspon radnog napona
10 - 30 V/DC
Sadržaj
1 kom
Stupanj zaštite
IP67
Tip
UB120-12GM-E5-V1
UB120-12GM-E5-V1
Udaljenost prebacivanja (maks.)
120 mm
Veličina
M12
Veza
M12, 4 pina
Visina
70 mm