V-TAC H1Z2Z2-K 11414 kabel za fotovoltaiku 1 x 4 mm² crna 100 m
- Kataloški br:
- 3451493 - 62
- Oznaka:
- 11414
- EAN:
- 3800157690935
- Kataloški br:
- 3451493 - 62
- Oznaka:
- 11414
- EAN:
- 3800157690935
V-TAC H1Z2Z2-K 11414 kabel za fotovoltaiku 1 x 4 mm² crna 100 m
355.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
355.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabel za fotovoltaiku |
| Tip kabela | H1Z2Z2-K |
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 4 mm² |
| Presjek | 1 x 4 mm² |
| Određene značajke kabela | bez halogena |
| Vanjski Ø | 5.5 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | 100 m |
| Nazivni napon | 1000 V/AC1500 V/DC |
| Roba na metre | ne |
| Bez halogena | da |
| Proizvođač-br. dijela | 11414 |
| Tip | SOLAR CABLE-4 SQ.MM BLACK (100M/ROLL) |
| Duljina kabela | 100 m |
Opis
Opis
PV kabel 4SQ crni. Za solarni panel, 100 m.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- PV kabel 4 kvadratni (crni) za solarne module
- Kompatibilno s V-TAC solarnim modelima VT-545 i VT-450
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)