V-TAC VT-409CCT 23770 vanjska solarna zidna lampa LED LED 9 W crna
- Kataloški br:
- 3451462 - 62
- Oznaka:
- 23770
- EAN:
- 3800170227941
- Kataloški br:
- 3451462 - 62
- Oznaka:
- 23770
- EAN:
- 3800170227941
V-TAC VT-409CCT 23770 vanjska solarna zidna lampa LED LED 9 W crna
82.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
82.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 9 W Ukupan svjetlosni tok= 800 lm Boja svjetla= 5000 K toplo bijela do hladno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjska solarna zidna lampa |
| Dizajn | kockasti |
| Radni napon | 3.7 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED |
| Snaga po svjetiljci | 9 W |
| Snaga | 9 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 5000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela do hladno bijela |
| Svjetlosni tok | 800 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 800 lm |
| Širina snimanja maks. | 5 m |
| Određene značajke žarulje | podesive svjetleće boje uklj. detektor pokreta |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | aluminij |
| Težina | 1.302 kg |
| dim. | (Ø x V) 150 mm x 150 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 150 mm |
| Visina | 150 mm |
| Dužina | 150 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Promjer | 150 mm |
Opis
Opis
SOLARNO ZIDNO SVJETILJKO SA PIR SENZOROM
Mnoga područja poput vrtova, parkirnih garaža i paviljona ostaju nekorištena satima, ali im je potrebna rasvjeta koja se automatski pali kada se detektira kretanje, bez trošenja električne energije.
Ovaj model ima snažnu kombinaciju tri korisne značajke: tri opcije promjene boje temperature; solarnu funkciju za nultu potrošnju energije; i PIR senzor za detekciju pokreta. Uz novi elegantni dizajn, vrhunac ove svjetiljke je njezina konkurentna vanjska učinkovitost u smislu učinkovitosti i sigurnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Mnoga područja poput vrtova, parkirnih garaža i paviljona ostaju nekorištena satima, ali im je potrebna rasvjeta koja se automatski pali kada se detektira kretanje, bez trošenja električne energije.
Ovaj model ima snažnu kombinaciju tri korisne značajke: tri opcije promjene boje temperature; solarnu funkciju za nultu potrošnju energije; i PIR senzor za detekciju pokreta. Uz novi elegantni dizajn, vrhunac ove svjetiljke je njezina konkurentna vanjska učinkovitost u smislu učinkovitosti i sigurnosti.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Nema troškova struje – na solarni pogon
- • DC: 3,7 V, 3 W solarni panel
- • Infracrveni senzor s dometom detekcije od 4–5 m
- • 8 sati punjenja, maksimalno 30 sati rada
- • IP65 certifikat, čvrsta zaštita od prodora vode
- • Jednostavna instalacija, bežična instalacija
- • Pogodno za vrata, vrtove, balkone, sjenice, stepenice, krovove, ograde, dvorišta itd.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)