V-TAC VT-ST15 15W 8549 LED ulična rasvjeta LED 15 W crna
- Kataloški br:
- 3557379 - 62
- Oznaka:
- 8549
- EAN:
- 3800157639217
- Kataloški br:
- 3557379 - 62
- Oznaka:
- 8549
- EAN:
- 3800157639217
V-TAC VT-ST15 15W 8549 LED ulična rasvjeta LED 15 W crna
215.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
215.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 15 W Ukupan svjetlosni tok= 1600 lm Boja svjetla= 4000 K prirodno bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED ulična rasvjeta |
| Broj žarulja | 40 |
| Vrsta | LED |
| Snaga | 15 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Boja svjetla | prirodno bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 1600 lm |
| Kut detekcije - horizontalni | 120 ° |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | crna |
| Materijal | ABS-PC |
| Težina | 2.48 kg |
| dim. | (Š x V x D) 232 x 413 x 58 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Širina | 232 mm |
| Visina | 413 mm |
| Dubina | 58 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)