Verbatim Charge 'n' Go Essentials powerbank (rezervna baterija) 5000 mAh Power Delivery 3.0, QC 3.0, Adaptive Fast Charg
- Kataloški br:
- 3411938 - 62
- Oznaka:
- 32226
- EAN:
- 23942322269
- Kataloški br:
- 3411938 - 62
- Oznaka:
- 32226
- EAN:
- 23942322269
Verbatim Charge 'n' Go Essentials powerbank (rezervna baterija) 5000 mAh Power Delivery 3.0, QC 3.0, Adaptive Fast Charg
89.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Tanka baterija: 5000 mAh za brzo punjenje u pokretu
- Dva načina punjenja: 15W magnetsko bežično punjenje i 20W USB-C PD
- MagSafe Ready: Bežično punjenje za iPhone i Android uređaje*
- Inteligentne sigurnosne značajke: Šest zaštitnih sustava osigurava sigurno i pouzdano punjenje
- LED indikator punjenja: Lako čitljiv prikaz preostale napunjenosti
- Ultralagani: Tanak i prenosiv, težine samo 125,9 g
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 2 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5000 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 3 A |
| Dužina | 103 mm |
| Širina | 64 mm |
| Priključak | USB-C® |
| Visina | 11 mm |
| Težina | 125.9 g |
| Pogonski napon | 5 V |
| Boja | zelena |
| Bežična funkcija punjenja | da |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 QC 3.0 Adaptive Fast Charge |
| dim. | (D x Š x V) 103 x 64 x 11 mm |
| Priključak | USB-C® 1x |
Opis
Opis
Prijenosni izvor napajanja
Verbatim Charge 'n' Go Power Bank nudi pouzdano i snažno punjenje vaših uređaja. Idealno za one koji puno putuju. Pruža dovoljno snage za punjenje više uređaja kako biste mogli ostati povezani tijekom dugih dana, poslovnih putovanja ili avantura na otvorenom. Svojim laganim, a opet robusnim dizajnom, ovaj power bank je dizajniran za svakoga kome je potrebno neprekidno napajanje.
Dvostruka učinkovitost punjenja
Charge 'n' Go nudi svestrane mogućnosti dvostrukog punjenja. Uživajte u brzom magnetskom bežičnom punjenju od 15 W za MagSafe iPhone i Android uređaje* te žičanom punjenju do 20 W putem USB-C® PD. Bez obzira radite li, putujete li na posao ili ste u pokretu, ova power bank će brzo i učinkovito napuniti vaše uređaje.
Udobnost za svaki dan
S dvosmjernim USB-C priključkom možete jednostavno puniti power bank i svoje uređaje. Integrirani LED zaslon obavještava vas o razini baterije, dok sveobuhvatne sigurnosne značajke osiguravaju bezbrižan rad.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Verbatim Charge 'n' Go Essentials magnetska bežična prijenosna baterija 5000 mAh
- Magnetni metalni prsten
- USB-C na USB-C kabel
- Kratka uputstva
Sistemski zahtjevi
- Uređaji kompatibilni s USB-C PD ili bežičnim punjenjem.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)