Verbatim Metal Mini 1 TB vanjski ssd tvrdi disk USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) crna 32031
- Kataloški br:
- 3411926 - 62
- Oznaka:
- 32031
- EAN:
- 23942320319
- Kataloški br:
- 3411926 - 62
- Oznaka:
- 32031
- EAN:
- 23942320319
Verbatim Metal Mini 1 TB vanjski ssd tvrdi disk USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) crna 32031
840.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
840.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Superbrze brzine prijenosa do 2000 MB/s (čitanje) i 1750 MB/s (pisanje)
- Kompaktan, robustan metalni dizajn
- USB 3.2 Gen 2x2 s USB-C priključkom za velike brzine
- USB-C na USB-C kabel s USB-A adapterom za svestrane mogućnosti povezivanja
- Kompatibilno sa sustavima Windows i Mac OS
- Uključujući Nero softver za sigurnosno kopiranje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjski ssd tvrdi disk |
| Serija | Metal Mini |
| Sučelje | USB-C® USB 3.2 (gen. 2x2) |
| Kapacitet pohrane | 1 TB |
| Čitanje | 2000 MB/s |
| Pisanje (maks.) | 1750 MB/s |
| Boja | crna |
| Određene značajke medija za pohranu | metalno kućište |
| Širina | 46 mm |
| Visina | 8.6 mm |
| Dubina | 78.2 mm |
| Težina | 72 g |
| Softver uključen u isporuku | Nero softver za sigurnosne kopije |
| dim. | (Š x V x D) 46 x 8.6 x 78.2 mm |
| Izvedba | maloprodaja |
| Pogodno za marke | Samsung |
Opis
Opis
Brzo. Kompaktan. Pouzdan.
Verbatim Metal Mini SSD je idealno prijenosno rješenje za pohranu podataka za profesionalce u pokretu. S ultrabrzim brzinama čitanja do 2000 MB/s i brzinama pisanja do 1750 MB/s, možete prenijeti velike datoteke u sekundama, što ga čini savršenim za rukovanje fotografijama visoke rezolucije, videozapisima i drugim zadacima koji zahtijevaju puno podataka.
Opremljen USB-C® 3.2 Gen 2x2 priključkom, Metal Mini SSD omogućuje brzi prijenos podataka na raznim uređajima. Bez obzira koristite li najnoviji USB-C ili tradicionalniji USB-A priključak, priloženi USB-C na USB-C kabel s USB-A adapterom osigurava maksimalnu kompatibilnost.
Elegantan, robustan dizajn
Metal Mini SSD nije samo tanak i elegantan, već je i prikladan za svakodnevnu upotrebu. Zahvaljujući kompaktnim dimenzijama (samo 78 mm x 46 mm x 9 mm), lako stane u svaki džep i osigurava da uvijek imate važne datoteke pri ruci.
Svestran
Kompatibilan s Windowsima i Mac OS-om, Metal Mini SSD nudi prilagodljivo rješenje za sve korisnike.
Nero softver za sigurnosne kopije
Za još veću sigurnost, dobivate i Nero Backup softver koji vam pomaže u izradi sigurnosnih kopija svih datoteka, mapa i pogona s vašeg prijenosnog računala, računala ili drugog uređaja. To vam također omogućuje postavljanje automatskih sigurnosnih kopija i zakazivanje njihovog redovitog pokretanja! Nero Backup softver kompatibilan je samo s Windows operativnim sustavima.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Verbatim Metal Mini SSD
- Nero softver za sigurnosne kopije (nije kompatibilan s Mac OS-om)
- Hibridni USB-C na USB-C s USB-A adapterskim kabelom
- Kratka uputstva
Komentar
*Stvarna brzina prijenosa ovisi o veličini datoteke, performansama računala i operativnom sustavu.
Sistemski zahtjevi
- Windows 11, 10, 8 ili noviji
- Mac OS X 14 ili noviji
- Za optimalne performanse, spojite se na USB 3.2 Gen 2x2. Također kompatibilan s USB 2.0.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)