Verbatim mobitel kabel [1x muški konektor USB-C® - 1x muški konektor USB-C®] 1.2 m USB-C®
- Kataloški br:
- 3411949 - 62
- Oznaka:
- 31845
- EAN:
- 23942318453
- Kataloški br:
- 3411949 - 62
- Oznaka:
- 31845
- EAN:
- 23942318453
Verbatim mobitel kabel [1x muški konektor USB-C® - 1x muški konektor USB-C®] 1.2 m USB-C®
29.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Brzo punjenje do 60 W za brzo i učinkovito napajanje
- Prijenos podataka do 480 Mbps za besprijekornu sinkronizaciju
- Jezgra od aramidnih vlakana za iznimnu stabilnost i izdržljivost
- Konektor od metalne legure za posebno robusnu vezu
- Pleteni najlonski vanjski materijal za visoku otpornost na habanje
- Otporan na više od 50 000 savijanja za dugi vijek trajanja
- Univerzalna kompatibilnost s USB-C uređajima, uključujući prijenosna računala, tablete i pametne telefone
- Podržava PD 3.0 i QC 3.0 za optimalne performanse punjenja
- Duljina 120 cm – idealno za dom, ured ili u pokretu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mobitel kabel |
| Boja | crna srebrna |
| dim. | |
| Priključak | USB-C® |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B | muški konektor USB-C® |
| Priključak A broj | 1 x |
| Priključak B broj | 1 x |
| Izvedba | 60 W |
| Težina | 0.044 kg |
| Primjena kabela | mobitel |
| Izvedba | kabel |
| Duljina kabela | 1.2 m |
| Vrsta priključka | ravan |
| Pogodno za marke | Samsung |
Opis
Opis
Robusno punjenje za moderne uređaje
Pouzdano punite i sinkronizirajte svoje uređaje s Verbatim Sync & Charge USB-C® na USB-C® kabelom. Dizajniran za maksimalnu stabilnost i izdržljivost, podržava brzo punjenje, brzi prijenos podataka i široku kompatibilnost s USB-C uređajima.
Brze i učinkovite performanse
Iskusite brzo punjenje snagom do 60 W i brzinom prijenosa podataka do 480 Mbps. Zahvaljujući podršci za Power Delivery (PD) 3.0 i QC 3.0, vaši se uređaji učinkovito pune i sinkroniziraju. Idealno za svakodnevnu upotrebu s laptopima, tabletima i pametnim telefonima.
Iznimno robustan i izdržljiv
Zahvaljujući pletenom najlonskom omotaču, ojačanim konektorima od metalne legure i jezgri od očvrsnutih aramidnih vlakana, ovaj kabel je posebno izdržljiv. Prošao je rigorozno testiranje i može izdržati preko 50 000 savijanja – što osigurava iznimno dug vijek trajanja i pouzdane performanse u svakodnevnoj upotrebi.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Verbatimov kabel za sinkronizaciju i punjenje USB-C® na USB-C® (60 W, 120 cm)
- Kratka uputstva
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)