Viewsonic Beamer V554K DC3 3500 ANSI lumena podržava 4K, funkcija zumiranja, 3D reality, ugrađeni zvučnik, USB tip A
- Kataloški br:
- 3521922 - 62
- Oznaka:
- VS19701
- EAN:
- 766907028256
- Kataloški br:
- 3521922 - 62
- Oznaka:
- VS19701
- EAN:
- 766907028256
Viewsonic Beamer V554K DC3 3500 ANSI lumena podržava 4K, funkcija zumiranja, 3D reality, ugrađeni zvučnik, USB tip A
5,855.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,855.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- ANSI-lumen: 3500 ANSI lumena
- Dinamički kontrast: 3500000 : 1
- podržava 4K, funkcija zumiranja, 3D reality, ugrađeni zvučnik, USB tip A
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Beamer |
| Tehnologija | DC3 |
| Područje primjene | projektor za osobnu uporabu |
| Standardna rezolucija | 3840 x 2160 UHD |
| Video načini | 2160p |
| ANSI-lumen | 3500 ANSI lumena |
| Dinamički kontrast | 3500000 : 1 |
| Digitalni zoom | 2.0 x |
| Određene značajke projektora | podržava 4K funkcija zumiranja 3D reality ugrađeni zvučnik USB tip A |
| Trajnost svjetiljke ECO | 30000 h |
| Vijek trajanja rasvjetnog tijela | 20000 h |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Priključci | HDMI vga rs232 USB tip a 3,5 mm klinken (audio) |
| Maks. projekcijski razmak | 7 m |
| Dijagonala slike | 7.62 m |
| Radna buka ECO | 26 dB |
| Maks. radna buka | 31 |
| dim. | (Š x V x D) 286 x 120 x 216 mm |
| Širina | 286 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 216 mm |
| Težina | 3 kg |
| Potrošnja struje u pogonu | 180 W |
| Potrošnja energije StandBy | 0.5 W |
| Pogonski napon (detalji) | 100-240 V AC ± 10%, 50/60 Hz |
Opis
Opis
Projektor ViewSonic V554K dizajniran je kako bi vam donio kino doživljaj u dom. S Ultra HD 4K rezolucijom, možete uživati u kristalno čistim slikama koje će oživjeti vaše omiljene filmove i igre. Visoki omjer kontrasta od 3500000:1 osigurava da vidite najdublje crne nijanse i žive boje. Gejmeri će cijeniti nisko ulazno kašnjenje i HDR podršku, što osigurava besprijekorno i impresivno iskustvo igranja. V554K je također dizajniran za udobnost. S vijekom trajanja žarulje do 30 000 sati u ekonomičnom načinu rada, možete uživati u zabavi godinama bez brige o održavanju. Svestrane mogućnosti povezivanja projektora, uključujući HDMI i USB priključke, omogućuju vam jednostavno povezivanje svih vaših uređaja. Bez obzira gledate li blockbuster, igrate li brzu igru ili uživate u filmskoj večeri s obitelji, ViewSonic V554K izvrstan je dodatak svakom zabavnom sustavu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Tehnologija laserskog fosfora treće generacije generacija
- s vijekom trajanja do 30.000 sati*
- Dizajnirano za Xbox na 1440p @120Hz
- Pravo 4K HDR vizualno iskustvo s ekranom do 300 inča
- 3500 ANSI lumena za svijetle slike u bilo kojem okruženju
- Visok izvorni omjer kontrasta zahvaljujući 0,65" DMD čipu
- Fleksibilnost instalacije: V-pomak objektiva, 1,36x optički zum, H/V trapezoidna korekcija
Opseg isporuke
- ViewSonic V554K za Xbox
- Adapter napajanja
- Mrežni kabel
- Daljinski upravljač s osvijetljenim tipkama
Komentar
*Vijek trajanja izvora svjetlosti može varirati ovisno o stvarnoj upotrebi i drugim čimbenicima. 30.000 sati u Eco načinu rada.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)