Vigor V7730-10X11 dupli viličasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 10 - 11 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7730-10X11
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7730-10X11
- EAN:
9.70 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
9.70 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-10X11 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 10 x 11 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 10 mm11 mm |
| Dužina | 155 mm |
| Vrsta proizvoda | dupli viličasti ključ |
Opis
Opis
DIN 3110
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 10 x 11 mm.
Dimenzije: 156 mm.
Površina kromirana, polirana.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Veličina ključa: 10 x 11 mm.
Dimenzije: 156 mm.