Vigor V7730-14X15 dupli viličasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 14 - 15 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7730-14X15
- Oznaka:
- V7730-14X15
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-14X15 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 14 x 15 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 14 mm15 mm |
| Dužina | 186 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 14 x 15 mm.
Dimenzije: 187 mm.
Veličina ključa: 14 x 15 mm.
Dimenzije: 187 mm.