Vigor V7730-20X22 dupli viličasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 20 - 22 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7730-20X22
- Oznaka:
- V7730-20X22
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-20X22 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 20 x 22 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 20 mm22 mm |
| Dužina | 236 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 20 x 22 mm.
Dimenzije: 237 mm.
Veličina ključa: 20 x 22 mm.
Dimenzije: 237 mm.