Vigor V7730-30X32 dupli viličasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 30 - 32 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7730-30X32
- Oznaka:
- V7730-30X32
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-30X32 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 30 x 32 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 30 mm32 mm |
| Dužina | 295 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 30 x 32 mm.
Dimenzije: 293 mm.
Veličina ključa: 30 x 32 mm.
Dimenzije: 293 mm.