Vigor V7750-10X11 prstenasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 10 - 11 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-10X11
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-10X11
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-10X11 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 10 x 11 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 10 mm11 mm |
| Dužina | 201 mm |
| Vrsta proizvoda | prstenasti ključ |
Opis
Opis
DIN 3110
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 10 x 11 mm.
Dimenzije: 156 mm.
Površina kromirana, polirana.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Veličina ključa: 10 x 11 mm.
Dimenzije: 156 mm.