Vigor V7750-12X13 prstenasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 12 - 13 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-12X13
- Oznaka:
- V7750-12X13
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-12X13 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 12 x 13 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 12 mm13 mm |
| Dužina | 220 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 12 x 13 mm.
Dimenzije: 180 mm.
Veličina ključa: 12 x 13 mm.
Dimenzije: 180 mm.