Vigor V7750-16X17 prstenasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 16 - 17 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-16X17
- Oznaka:
- V7750-16X17
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-16X17 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 16 x 17 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 16 mm17 mm |
| Dužina | 256 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 16 x 17 mm.
Dimenzije: 205 mm.
Veličina ključa: 16 x 17 mm.
Dimenzije: 205 mm.