Vigor V7750-18X19 prstenasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 18 - 19 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-18X19
- Oznaka:
- V7750-18X19
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-18X19 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 18 x 19 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 18 mm19 mm |
| Dužina | 274 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 18 x 19 mm.
Dimenzije: 220 mm.
Veličina ključa: 18 x 19 mm.
Dimenzije: 220 mm.