Vigor V7750-21X23 prstenasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 21 - 23 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-21X23
- Oznaka:
- V7750-21X23
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-21X23 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 21 x 23 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 21 mm23 mm |
| Dužina | 315 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 21 x 23 mm.
Dimenzije: 250 mm.
Veličina ključa: 21 x 23 mm.
Dimenzije: 250 mm.