Vigor V7750-24X27 prstenasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 24 - 27 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-24X27
- Oznaka:
- V7750-24X27
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-24X27 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 24 x 27 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 24 mm27 mm |
| Dužina | 335 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 24 x 27 mm.
Dimenzije: 262 mm.
Veličina ključa: 24 x 27 mm.
Dimenzije: 262 mm.