Vigor V7750-25X28 prstenasti ključ Veličina ključa (metrička) (naslov) 25 - 28 mm
- Kataloški br:
- Oznaka:
- V7750-25X28
- Oznaka:
- V7750-25X28
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- VIGOR dvostruki viljuškasti ključ ∙ V7730-25X28 ∙ vanjski šesterokutni profil ∙ SW 25 x 28 mm
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Veličina ključa | 25 mm28 mm |
| Dužina | 350 mm |
Izlaz: Vanjski šesterokutni profil.
Veličina ključa: 25 x 28 mm.
Dimenzije: 262 mm.
Veličina ključa: 25 x 28 mm.
Dimenzije: 262 mm.