Vishay AC03000001009JAC00 žičani otpor 10 Ω aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464057 - 62
- Oznaka:
- AC03000001009JAC00
- Kataloški br:
- 3464057 - 62
- Oznaka:
- AC03000001009JAC00
Vishay AC03000001009JAC00 žičani otpor 10 Ω aksijalno ožičen 5 % 1 kom.
0.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žičani otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 10 Ω |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 13.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | AC03000001009JAC00 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
Opis
Opis
Žičani otpornici 3W 5% 0614 serija AC03
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Zavarivanje kontakta otporne žice i kape
- • Keramička jezgra
- • nezapaljivi izolacijski materijal (UL94V-0)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.