Vishay CRCW020168K0FKED SMD otpornik 68 kΩ SMD 0201 1 % 200 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465115 - 62
- Oznaka:
- CRCW020168K0FKED
- Kataloški br:
- 3465115 - 62
- Oznaka:
- CRCW020168K0FKED
Vishay CRCW020168K0FKED SMD otpornik 68 kΩ SMD 0201 1 % 200 ±ppm/°C 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 0201 |
| Otpor | 68 kΩ |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 200 ±ppm/°C |
| Dužina | 0.6 mm |
| Širina | 0.3 mm |
| Visina | 0.23 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 0.6 x 0.3 x 0.23 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CRCW020168K0FKED |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Izolacijski otpor | 1.000 MΩ |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 50mW 1% 0201
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornik
- • otpornici od debelog filma bez olova izrađeni od sirovog materijala
- • Kontakti od čistog kositra za lemljenje na niklnoj barijeri za procese lemljenja bez olova i s olovom
- • Glazura na visokokvalitetnoj keramici
- • Originalno pakiranje proizvođača: Bušena traka prema IEC 60068-3, tip 1
- - CRCW0201_ED: 10.000 komada na kalem od 7 inča, Ø 180 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.