Vishay CRCW0805430RFKTABC SMD otpornik 430 Ω SMD 805 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465112 - 62
- Oznaka:
- CRCW0805430RFKTABC
- Kataloški br:
- 3465112 - 62
- Oznaka:
- CRCW0805430RFKTABC
Vishay CRCW0805430RFKTABC SMD otpornik 430 Ω SMD 805 1 % 100 ±ppm/°C 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | SMD otpornik |
| Izvedba | SMD |
| Izvedba | 805 |
| Otpor | 430 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 2 mm |
| Širina | 1.25 mm |
| Visina | 0.45 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 2 x 1.25 x 0.45 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | CRCW0805430RFKTABC |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Certifikati | EN60115-1, EN140400, EN140401-802, IEC 60068-2-X, IEC 60286-3 |
Opis
Opis
SMD debeloslojni otpornici 1/8W 1% 0805
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD debeloslojni otpornici
- • Otporni sloj na visokokvalitetnoj keramici
- • Zaštitni lak
- • dobra stabilnost na utjecaje okoline
- • Originalno pakiranje proizvođača
- - CRCW0805_TABC: 5.000 komada na kolutu od 7 inča, Ø 180 mm
- - CRCW0805_TBBC: 10.000 komada na kalem od 10 inča, Ø 254 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.