Vishay keramični kondenzator 0201 50 V/DC 5 % (D x Š x V) 0.024 x 0.012 x 0.013 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3463971 - 62
- Oznaka:
- VJ0201A100JXACW1BC
- Kataloški br:
- 3463971 - 62
- Oznaka:
- VJ0201A100JXACW1BC
Vishay keramični kondenzator 0201 50 V/DC 5 % (D x Š x V) 0.024 x 0.012 x 0.013 mm 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Nazivni napon | 50 V/DC |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Dužina | 0.024 mm |
| Širina | 0.012 mm |
| Visina | 0.013 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 0.024 x 0.012 x 0.013 mm |
| Materijal | keramika |
| Izvedba | 0201 |
| Tip | VJ0201A100JXACW1BC |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Vrsta proizvoda | keramični kondenzator |
Opis
Opis
Vishay SMD MLCC-ovi NPO
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.