Vishay LTO050F100R0FTE3 otpor napajanja 100 Ω TO-220 1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464075 - 62
- Oznaka:
- LTO050F100R0FTE3
- Kataloški br:
- 3464075 - 62
- Oznaka:
- LTO050F100R0FTE3
Vishay LTO050F100R0FTE3 otpor napajanja 100 Ω TO-220 1 % 1 kom.
27.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | otpor napajanja |
| Izvedba | TO-220 |
| Otpor | 100 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 150 ±ppm/°C |
| Dužina | 10.4 mm |
| Širina | 3.2 mm |
| Visina | 16.2 mm |
| RM | 5.08 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 10.4 x 3.2 x 16.2 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | LTO050F100R0FTE3 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
Opis
Opis
Debeloslojni otpornici 50W 1% TO220
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • 50 W na 25 °C s ugrađenim hladnjakom (opcionalno)
- • niska induktivnost
- • kompaktan dizajn
- • Jednostavna instalacija zahvaljujući kućištu TO220
- • Kućište izrađeno u cijelosti od keramike (bez metalnog lima)
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.