Vishay MBA02040C1500FCT00 metalnoslojni otpor 150 Ω 0204 1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3466106 - 62
- Oznaka:
- MBA02040C1500FCT00
- Kataloški br:
- 3466106 - 62
- Oznaka:
- MBA02040C1500FCT00
Vishay MBA02040C1500FCT00 metalnoslojni otpor 150 Ω 0204 1 % 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | 0204 |
| Otpor | 150 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 50 ±ppm/°C |
| Dužina | 3.6 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | MBA02040C1500FCT00 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
Metalni filmski otpornici 0,4 W TK50 0204
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)