Vishay MBB0207VC8204FCT00 metalnoslojni otpor 8.2 MΩ 0207 0.1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464080 - 62
- Oznaka:
- MBB0207VC8204FCT00
- Kataloški br:
- 3464080 - 62
- Oznaka:
- MBB0207VC8204FCT00
Vishay MBB0207VC8204FCT00 metalnoslojni otpor 8.2 MΩ 0207 0.1 % 1 kom.
0.20 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.20 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 8.2 MΩ |
| Tolerancija ± | 0.1 % |
| Koeficijent temperature | 50 ±ppm/°C |
| Dužina | 6.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | MBB0207VC8204FCT00 |
| Vrsta montaže | montaža tiskane pločice |
| Radna temperatura (maks.) | 155 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | EN 140101-806, EN 60115-1, EN 140100, IEC 60068 |
Opis
Opis
Metalni filmski otpornici 1/4W TK50 0207
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Precizni metalni filmski otpornici u standardnoj verziji
- • CECC verzija (IECQ-CECC certificirana prema EN 140101-806)
- • Vrhunska ukupna stabilnost: Klasa 0,05
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)