Vishay MMA02040C3300FB300 metalnoslojni otpor 330 Ω 0204 1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464021 - 62
- Oznaka:
- MMA02040C3300FB300
- Kataloški br:
- 3464021 - 62
- Oznaka:
- MMA02040C3300FB300
Vishay MMA02040C3300FB300 metalnoslojni otpor 330 Ω 0204 1 % 1 kom.
0.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | 0204 |
| Otpor | 330 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | MMA02040C3300FB300 |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Certifikati | EN 140401-803, EN 60115-1, EN60115-8, IEC60068 |
Opis
Opis
MiniMelf metalni filmski otpornici 0,25 W
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Profesionalni tankoslojni MELF otpornik
- • IECQ-CECC testirano prema EN 140401-803
- • Napredna tehnologija metalnog filma
- • Izvrsna ukupna stabilnost: prelazi klasu 0,25
- • Najbolja snaga impulsa u klasi
- • intrinzična otpornost na sumpor
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)