Vishay MMB02070C1500FB200 metalnoslojni otpor 150 Ω 0207 1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464053 - 62
- Oznaka:
- MMB02070C1500FB200
- Kataloški br:
- 3464053 - 62
- Oznaka:
- MMB02070C1500FB200
Vishay MMB02070C1500FB200 metalnoslojni otpor 150 Ω 0207 1 % 1 kom.
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | metalnoslojni otpor |
| Izvedba | 0207 |
| Otpor | 150 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 50 ±ppm/°C |
| Dužina | 5.8 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | MMB02070C1500FB200 |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | 55 °C |
| Certifikati | EN 140401-830, EN 140400, EN 60115-1 |
Opis
Opis
Otpornici od taljenog metalnog filma 0,4 W 1% 0
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • Profesionalni tankoslojni MELF otpornici
- • koeficijent niske temperature (TC)
- • dobra stabilnost na utjecaje okoline
- • Terminali pokositreni preko nikla
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)