Vishay RCH25S10001JS06 otpor napajanja 10 kΩ radijalno ožičen 5 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464077 - 62
- Oznaka:
- RCH25S10001JS06
- Kataloški br:
- 3464077 - 62
- Oznaka:
- RCH25S10001JS06
Vishay RCH25S10001JS06 otpor napajanja 10 kΩ radijalno ožičen 5 % 1 kom.
33.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
33.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | otpor napajanja |
| Izvedba | radijalno ožičen |
| Otpor | 10 kΩ |
| Tolerancija ± | 5 % |
| Koeficijent temperature | 150 ±ppm/°C |
| Dužina | 28.0 mm |
| Širina | 27.0 mm |
| Visina | 9.0 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 28.0 x 27.0 x 9.0 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | RCH25S10001JS06 |
| Radna temperatura (maks.) | 125 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
Opis
Opis
Debeloslojni otpornici 25W 5%
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • 25 W na 25 °C s ugrađenim hladnjakom (opcionalno)
- • kompaktan dizajn
- • jednostavna montaža
- • visoki izolacijski otpor 10 6 MOhm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.