Vishay RH050R1500FE05 žičani otpor 0.15 Ω aksijalno ožičen 1 % 1 kom.
- Kataloški br:
- 3464054 - 62
- Oznaka:
- RH050R1500FE05
- Kataloški br:
- 3464054 - 62
- Oznaka:
- RH050R1500FE05
Vishay RH050R1500FE05 žičani otpor 0.15 Ω aksijalno ožičen 1 % 1 kom.
38.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | žičani otpor |
| Izvedba | aksijalno ožičen |
| Otpor | 0.15 Ω |
| Tolerancija ± | 1 % |
| Koeficijent temperature | 100 ±ppm/°C |
| Dužina | 50.0 mm |
| Širina | 29.0 mm |
| Visina | 15.5 mm |
| Izolacijski otpor | 10 4 MΩ |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 50.0 x 29.0 x 15.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Tip | RH050R1500FE05 |
| Radna temperatura (maks.) | 250 °C |
| Radna temperatura (min.) | -55 °C |
| Certifikati | MIL-PRF-18546 |
Opis
Opis
Žičani otpornik u metalnom kućištu 1% 50W
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Žičani otpornik u aluminijskom kućištu
- hermetički zatvoren dizajn
- Hladnjak s visokom toplinskom vodljivošću
- pogodno za montažu na šasiju radi poboljšanja učinka hlađenja
- svi spojevi točkasto zavareni
- ispunjava MIL-PRF-18546
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.