Vishay TSM4YJ501KR05 cermet trimer linearno 0.25 W 500 Ω 1 kom.
- Kataloški br:
- 3465172 - 62
- Oznaka:
- TSM4YJ501KR05
- Kataloški br:
- 3465172 - 62
- Oznaka:
- TSM4YJ501KR05
Vishay TSM4YJ501KR05 cermet trimer linearno 0.25 W 500 Ω 1 kom.
17.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | cermet trimer |
| Otpor | 500 Ω |
| Potek upornosti | linearno |
| Opterećenje | 0.25 W |
| Granični napon | 300 V |
| Tolerancija ± | 10 % |
| Širina | 3.5 mm |
| Visina | 5.3 mm |
| dim. | (D x Š x V) 4.8 x 3.5 x 5.3 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | TSM4YJ501KR05 |
| RoHS-konforno | Da |
| Dužina | 4.8 mm |
| Radna temperatura (maks.) | 150 °C |
| Radna temperatura (min.) | 65 °C |
| Izolacijski otpor | 100 MΩ |
| Certifikati | CECC41000 |
Opis
Opis
SMD cermet trimer vretena TSM4YJ
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- • SMD cermet trimer vretena
- • Industrijska kvaliteta
- • Nazivna snaga 0,25 W pri 85 °C
- • Ispitivanja prema CECC 41000 ili IEC 60393-1
- • mala veličina za optimalnu gustoću pakiranja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.