Vision Akkus CP12120D CP12120D olovni akumulator 12 V 12 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 151 x 101 x 98 mm plosnati pri
Kataloški br:
Oznaka:
CP12120D
EAN:
2.05E+12
(0)
Kataloški br:
Oznaka:
CP12120D
EAN:
2.05E+12
Tehničke specifikacije
Tehnologijaolovno-koprenasti
Napon12 V
Kapacitet12 Ah
Visina101 mm
Težina4.4 kg
Sadržaj1 St.
TipCP12120D
Ponovno punjenjeda
dim.(Š x V x D) 151 x 101 x 98 mm
Dubina98 mm
Širina151 mm
Određene značajkebez održavanja
ciklus postojanosti
Priključakplosnati priključak 6.35 mm