VOKA Kabelwerk LiYCY kontrolni vod kremen-siva (RAL 7032) LIYCY2X2X025 100 m
- Kataloški br:
- 2860371 - 62
- Oznaka:
- LIYCY2X2X025
- Kataloški br:
- 2860371 - 62
- Oznaka:
- LIYCY2X2X025
VOKA Kabelwerk LiYCY kontrolni vod kremen-siva (RAL 7032) LIYCY2X2X025 100 m
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fleksibilnu uporabu) | 15 |
| Radijus savijanja (broj vanjskog promjera za fiksne instalacije) | 6 |
| Tip kabela | LiYCY |
| Sadržaj | 100 m |
| Boja | kremen-siva (RAL 7032) |
| Sposobnost vučnog kabla | ne |
| Bez halogena | ne |
| Izolacija | PVC |
| Određene značajke kabela | uparen |
| Proizvođač-br. dijela | LIYCY2X2X025 |
| Tip | LIYCY2X2X025 |
| Nazivni napon | 500 V |
| Vanjski Ø | 6.3 mm |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | 80 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -40 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | 70 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -5 °C |
| Sastav vodiča | 14x0,15 mm |
| Ispitni napon | 1500 V/AC |
| Roba na metre | ne |
| Vrsta proizvoda | kontrolni vod |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)