VOLTCRAFT gumbasta baterija LR 41 1.5 V 400 kom. 35 mAh alkalno-manganov AG3
- Kataloški br:
- 3556245 - 62
- Oznaka:
- VC-17781225
- EAN:
- 4064161501222
- Kataloški br:
- 3556245 - 62
- Oznaka:
- VC-17781225
- EAN:
- 4064161501222
VOLTCRAFT gumbasta baterija LR 41 1.5 V 400 kom. 35 mAh alkalno-manganov AG3
45.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set od 400 dijelova
- 35 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | LR 41 |
| dim. | (Ø x V) 7.9 mm x 3.5 mm |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 35 mAh |
| Visina | 3.5 mm |
| Promjer | 7.9 mm |
| Težina | 0.61 g |
| Temperaturni opseg | -18 do +50 °C |
| Alternativni opis | AG3 V3GA G3A 3GA 192 L736 LR736 RW87 GP192 |
| Sadržaj | 400 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
Opis
Opis
Visoko vrijedne baterije s dugim vijekom trajanja i visokim kapacitetom. Upotreba uključuje fotografsku tehnologiju, slušne aparate, male radio prijemnike itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 400x LR 41 alkalne gumbaste baterije
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)