VOLTCRAFT gumbasta baterija LR 44 1.5 V 500 kom. 140 mAh alkalno-manganov
- Kataloški br:
- 3556247 - 62
- Oznaka:
- VC-17781235
- EAN:
- 4064161501246
- Kataloški br:
- 3556247 - 62
- Oznaka:
- VC-17781235
- EAN:
- 4064161501246
VOLTCRAFT gumbasta baterija LR 44 1.5 V 500 kom. 140 mAh alkalno-manganov
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set od 500 dijelova
- 140 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | LR 44 |
| dim. | (Ø x V) 11.6 mm x 5.4 mm |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 140 mAh |
| Visina | 5.4 mm |
| Promjer | 11.6 mm |
| Težina | 2 g |
| Temperaturni opseg | -18 do +50 °C |
| Alternativni opis | AG13 V13GA G13A 13GA PX76A PX675A 157 GPA76 KA76 KA L1154 LR1154 A76 RW82 1166A 1128MP D76A S76 208-904 SB-F9 GDA76 GPS76A MS76 GP76 B-LR44 76A |
| Sadržaj | 500 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
Opis
Opis
Visoko vrijedne baterije s dugim vijekom trajanja i visokim kapacitetom. Upotreba uključuje fotografsku tehnologiju, slušne aparate, male radio prijemnike itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 500x LR 44 alkalne gumbaste baterije
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)