VOLTCRAFT LR 1130 gumbaste baterije, 500 komada
- Kataloški br:
- 3556246 - 62
- Oznaka:
- VC-17781230
- EAN:
- 4064161501239
- Kataloški br:
- 3556246 - 62
- Oznaka:
- VC-17781230
- EAN:
- 4064161501239
VOLTCRAFT LR 1130 gumbaste baterije, 500 komada
79.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
79.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set od 500 dijelova
- 75 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumbasta baterija |
| Veličina | LR 1130 |
| dim. | (Ø x V) 11.6 mm x 3.05 mm |
| Tehnologija | alkalno-manganov |
| Napon | 1.5 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 75 mAh |
| Visina | 3.05 mm |
| Promjer | 11.6 mm |
| Težina | 1.15 g |
| Temperaturni opseg | -18 do +50 °C |
| Alternativni opis | AG10 V10GA G10A 10GA 189 GP189 LR1130 L1130 L1131 S1131E RW89 B-LR54 89A |
| Sadržaj | 500 kom. |
| Ponovno punjenje | ne |
Opis
Opis
Visoko vrijedne baterije s dugim vijekom trajanja i visokim kapacitetom. Upotreba uključuje fotografsku tehnologiju, slušne aparate, male radio prijemnike itd.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- 500x LR 1130 gumbastih baterija
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)