VOLTCRAFT VC-C904 powerbank (rezervna baterija) 20000 mAh Power Delivery 3.0 Li-Ion siva (mat) prikaz statusa
- Kataloški br:
- 3474021 - 62
- Oznaka:
- VC-17370105
- EAN:
- 4064161492063
- Kataloški br:
- 3474021 - 62
- Oznaka:
- VC-17370105
- EAN:
- 4064161492063
VOLTCRAFT VC-C904 powerbank (rezervna baterija) 20000 mAh Power Delivery 3.0 Li-Ion siva (mat) prikaz statusa
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | powerbank (rezervna baterija) |
| Kanali/utori za punjenje | 3 |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 20000 mAh |
| Struja za punjenje (maks.) | 5 A |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dužina | 118 mm |
| Širina | 53.8 mm |
| Visina | 48 mm |
| Težina | 432 g |
| Boja | siva (mat) |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery 3.0 |
| dim. | (D x Š x V) 118 x 53.8 x 48 mm |
| Priključak | USB-C® 2x USB-A 1x |
| Izmjeren kapacitet | 20000 mAh |
| Određene značajke Powerbanka | prikaz statusa |
| USB-C izlazni napon (maks.) | 20 V |
| USB-C izlazna struja (maks.) | 5 A |
| USB-C ulazni napon (maks.) | 20 V |
| USB-C ulazna struja (maks.) | 3 A |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (12)