WAGO 726-322 ranžirna ploča opruga siva 24 St.
- Kataloški br:
- 542223 - 62
- Oznaka:
- 726-322
- EAN:
- 4044918456395
- Kataloški br:
- 542223 - 62
- Oznaka:
- 726-322
- EAN:
- 4044918456395
WAGO 726-322 ranžirna ploča opruga siva 24 St.
5,685.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
5,685.00 KM
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 726-322
- Industrijska ambalaža sa 24 komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Priključak | opruga |
| Poprečni presjek fleksibilni (min.) | 0.08 mm² |
| Poprečni presjek fleksibilan (maks.) | 1.50 mm² |
| Poprečni presjek kruti (min.) | 0.08 mm² |
| Poprečni presjek kruti (maks.) | 1.50 mm² |
| AWG min. | 28 |
| AWG maks. | 16 |
| Broj polova | 32 |
| Boja | siva |
| Nazivna struja | 10 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 10 A |
| Dužina skidanja izolacije (min.) | 8 mm |
| Dužina skidanja izolacije (maks.) | 10 mm |
| Proizvođač-br. dijela | 726-322 |
| Sadržaj | 24 St. |
| Industrijsko pakiranje | da |
| Tip | 726-322 |
| dim. | (Š x V) 34.60 mm x 132 mm |
| Širina | 34.60 mm |
| Visina | 132 mm |
| Vrsta proizvoda | ranžirna ploča |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- WAGO 726-322 patch ploča-matrica, opruga sive boje 24 komada
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)