Weller WLIR6023G lemilica 230 V 60 W dlijeto 427 °C (max) uklj. LED osvjetljenje
- Kataloški br:
- 2490281 - 62
- Oznaka:
- WLIR6023G
- EAN:
- 4003019445189
- Kataloški br:
- 2490281 - 62
- Oznaka:
- WLIR6023G
- EAN:
- 4003019445189
Weller WLIR6023G lemilica 230 V 60 W dlijeto 427 °C (max) uklj. LED osvjetljenje
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | lemilica |
| Snaga (maks.) | 60 W |
| Napajanje | strujni pogon |
| Maks. temperatura | 427 °C |
| Vrsta lemnog vrha | dlijeto |
| Određene značajke lemilice | uklj. LED osvjetljenje |
| Težina | 297 g |
| Radni napon | 230 V |
Opis
Opis
Lemite vješto i samouvjereno s 60 W lemilom za lemljenje s LED prstenastim svjetlom iz Weller-a. Sa svojim osvjetljenjem od 360 stupnjeva, ergonomski oblikovanom ručkom olovke, vrhovima za lemljenje koje se lako mijenjaju i integriranim sigurnosnim osloncem, savršeno je i svestrano kvalitetno lemilo za sve vaše radove lemljenja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)