Wera 80 RA Vario radionica odvijač s ragljom 1/4" (6.3 mm)
- Kataloški br:
- 3430823 - 62
- Oznaka:
- 5051495001
- EAN:
- 4013288233998
- Kataloški br:
- 3430823 - 62
- Oznaka:
- 5051495001
- EAN:
- 4013288233998
Wera 80 RA Vario radionica odvijač s ragljom 1/4" (6.3 mm)
8 %
85.00 KM92.00 KM
Štedite 7.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
85.00 KM92.00 KM
Štedite 7.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kraftform držač za ruku s šesterokutnim nastavkom od 6 mm za kombinirane oštrice (dvostruke oštrice) iz Wera Vario asortimana
- Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad
- Intuitivno prebacivanje: Ako prebacim udesno - zavrćem udesno, ako prebacim ulijevo - zavrćem ulijevo
- Za precizan rad, mehanizam čegrtaljke može se deaktivirati položajem 0
- Ergonomska Kraftform ručka za rad bez umora
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | odvijač s ragljom |
| Područje primjene | radionica |
| Pogon | 1/4" (6.3 mm) |
| Dužina | 189 mm |
| Širina | 64 mm |
| Visina | 38 mm |
| Težina | 154 g |
| Određene značajke odvijača | višekomponenta ručka uklj. komplet bitova brzo promjenjiva stezna glava |
| dim. | (D x Š x V) 189 x 64 x 38 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Kraftform držač za ruke s šesterokutnim nastavkom od 6 mm za kombinirane oštrice (dvostruke oštrice) iz Wera Vario asortimana. Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad. Promjena smjera zavrtanja je intuitivna: ako se prstenasti prekidač okrene udesno, vijak se okreće udesno; ako se prstenasti prekidač okrene ulijevo, vijak se okreće ulijevo. Za precizan rad, mehanizam zupčanika može se deaktivirati pomoću položaja 0. Dvokomponentna Kraftform drška s kombinacijom tvrdih i mekih zona omogućuje čvrst hvat i precizan rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad
Opseg isporuke
- 6x113,5
Komentar
Odvijač s račnom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)