Wera 838 RA-R L radionica odvijač s ragljom 1/4" (6.3 mm) DIN ISO 1173
- Kataloški br:
- 3430821 - 62
- Oznaka:
- 5051494001
- EAN:
- 4013288233608
- Kataloški br:
- 3430821 - 62
- Oznaka:
- 5051494001
- EAN:
- 4013288233608
Wera 838 RA-R L radionica odvijač s ragljom 1/4" (6.3 mm) DIN ISO 1173
8 %
120.00 KM130.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
120.00 KM130.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad
- Inovativni mehanizam s čegrtaljkom omogućuje jednostavno okretanje. Pravo rješenje problema kada nema otpora od vijka
- Intuitivno prebacivanje: Ako prebacim udesno - zavrćem udesno, ako prebacim ulijevo - zavrćem ulijevo
- Za precizan rad, mehanizam čegrtaljke može se deaktivirati položajem 0
- Inovativna Rapidaptor tehnologija za brzu izmjenu svrdla
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | odvijač s ragljom |
| Područje primjene | radionica |
| Pogon | 1/4" (6.3 mm) |
| Dužina | 145 mm |
| Širina | 35 mm |
| Visina | 60 mm |
| DIN standard | DIN ISO 1173 |
| Određene značajke odvijača | višekomponenta ručka brzo promjenjiva stezna glava |
| dim. | (D x Š x V) 145 x 35 x 60 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Visokokvalitetni držač bitova s funkcijom čegrtaljke. Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad. Inovativni mehanizam s čegrtaljkom omogućuje vam "uvrtanje" kada vijak pruža samo mali otpor. Promjena smjera zavrtanja je intuitivna: ako se prstenasti prekidač okrene udesno, vijak se okreće udesno; ako se prstenasti prekidač okrene ulijevo, vijak se okreće ulijevo. Za precizan rad, mehanizam zupčanika može se deaktivirati pomoću položaja 0. Brzoizmjenjiva stezna glava Rapidaptor (pogodna za bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom od 1/4" prema DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 (ISO 1173)) omogućuje munjevito brzu izmjenu bitova bez ikakvog dodatnog alata. Snažan permanentni magnet sigurno drži dijelove. Ergonomski dizajnirana Kraftform ručka sprječava nastanak žuljeva i žuljeva. Zone hvata od tvrdog materijala osiguravaju brzo hvatanje bez lijepljenja i time veliku radnu brzinu, dok zone hvata od mekšeg materijala osiguravaju izvrstan hvat i time visoki prijenos okretnog momenta.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Inovativni mehanizam s čegrtaljkom omogućuje jednostavno okretanje. Pravo rješenje problema kada nema otpora od vijka
Opseg isporuke
- 1/4" x 140
Komentar
Odvijač s čegrtaljkom, 1/4"
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)