Wera 840 Micro šestrubni bit 0.9 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3437274 - 62
- EAN:
- 4.01329E+12
- Kataloški br:
- 3437274 - 62
- EAN:
- 4.01329E+12
Wera 840 Micro šestrubni bit 0.9 mm 1 kom.
5.90 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | šestrubni bit |
| Veličina ključa | 0.9 mm |
| Veličina | 0.9 mm |
| Pogon | 4 mm šesterokut |
| Dužina | 30 mm |
| Izlaz | unutarnji šesterokutni |
| Težina | 0.000 |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Bitovi za šesterokutne vijke. Hex-Plus nudi veće kontaktne površine u glavi vijka. Učinak zareza je time sveden na minimum, a uništenje glave vijka je gotovo eliminirano. Čvrst i tvrd, za univerzalnu upotrebu. Šesterokut od 4 mm.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Primjena: Šesterokutni vijci Pogon: Šesterokutni 4 mm Dizajn: Hex-Plus, čvrsti, za univerzalnu upotrebu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)