Wera Kompakt 27 RA 1 radionica set bitova 1/4" (6.3 mm)
- Kataloški br:
- 3430835 - 62
- Oznaka:
- 5051517001
- EAN:
- 4013288233974
- Kataloški br:
- 3430835 - 62
- Oznaka:
- 5051517001
- EAN:
- 4013288233974
Wera Kompakt 27 RA 1 radionica set bitova 1/4" (6.3 mm)
9 %
150.00 KM165.00 KM
Štedite 15.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-9 %
150.00 KM165.00 KM
Štedite 15.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad
- Inovativni mehanizam s čegrtaljkom omogućuje jednostavno okretanje. Pravo rješenje problema kada nema otpora od vijka
- Intuitivno prebacivanje: Ako prebacim udesno - zavrćem udesno, ako prebacim ulijevo - zavrćem ulijevo
- Integrirani spremnik bitova sa 6 bitova od 25 mm
- BiTorsion Bitovi
- S tražilicom alata Take it easy: Kodiranje bojama prema profilima i označavanje veličine
- Univerzalni držač s čahuricom od nehrđajućeg čelika i jakim permanentnim magnetom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set bitova |
| Područje primjene | radionica |
| Pogon | 1/4" (6.3 mm) |
| Dužina | 230 mm |
| Izvedba oštrica | šesterokutna oštrica |
| Materijal | čelik za alat |
| Svojstvo materijala | legirani |
| Širina | 70 mm |
| Visina | 45 mm |
| Težina | 289 g |
| Određene značajke odvijača | višekomponenta ručka |
| dim. | (D x Š x V) 230 x 70 x 45 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Kraftform ručni držač za nastavke od 1/4". Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad. Promjena smjera zavrtanja je intuitivna: ako se prstenasti prekidač okrene udesno, vijak se okreće udesno; ako se prstenasti prekidač okrene ulijevo, vijak se okreće ulijevo. Za precizan rad, mehanizam zupčanika može se deaktivirati pomoću položaja 0. Uključuje 6 BiTorsion bitova za dugi vijek trajanja, čvrstoću i univerzalnu upotrebu; smješteni u integriranom spremniku bitova u dršci. Snažan permanentni magnet u držaču bitova od 1/4" osigurava da bit sigurno sjedi. Dvokomponentna Kraftform drška s kombinacijom tvrdih i mekih zona omogućuje čvrst hvat i precizan rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kraftform Kompakt 27 RA 1, 6-dijelni
- 2x 851/1 BTZ bitovi: PH 1x25 mm, PH 2x25 mm
- 2x 855/1 BTZ bitovi: PZ 1x25 mm, PZ 2x25 mm
- 2x 800/1 BTZ bita: 1x5,5x25 mm, 1,2x6,5x25 mm
Opseg isporuke
- 1 x PH 1x25
- 1 x PH 2 x 25;
- 1 x PZ 1x25
- 1 x PZ 2 x 25;
- 1 x 1,0 x 5,5 x 25
- 1 x 1,2 x 6,5 x 25
Komentar
Kombinirani odvijač s račvastom glavom i 6 bitova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)