Wera Kompakt 60 RA-R 1 radionica set bitova 1/4" (6.3 mm)
- Kataloški br:
- 3430825 - 62
- EAN:
- 4.01329E+12
- Kataloški br:
- 3430825 - 62
- EAN:
- 4.01329E+12
Wera Kompakt 60 RA-R 1 radionica set bitova 1/4" (6.3 mm)
8 %
285.00 KM310.00 KM
Štedite 25.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
285.00 KM310.00 KM
Štedite 25.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set bitova |
| Područje primjene | radionica |
| Pogon | 1/4" (6.3 mm) |
| Dužina | 190 mm |
| Širina | 135 mm |
| Visina | 55 mm |
| Određene značajke odvijača | višekomponenta ručka uklj. komplet bitova brzo promjenjiva stezna glava |
| dim. | (D x Š x V) 190 x 135 x 55 mm |
| Izlaz | TORX križni phillips križni pozidriv PH |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
17-dijelni set s bitovima duljine 89 mm u praktičnoj sklopivoj vrećici. S 1 ručnim držačem bita 838 RA-R L s funkcijom čegrtaljke. Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad. Inovativni mehanizam s čegrtaljkom omogućuje vam "uvrtanje" kada vijak pruža samo mali otpor. Promjena smjera zavrtanja je intuitivna: ako se prstenasti prekidač okrene udesno, vijak se okreće udesno; ako se prstenasti prekidač okrene ulijevo, vijak se okreće ulijevo. Za precizan rad, mehanizam zupčanika može se deaktivirati pomoću položaja 0. Brzoizmjenjiva stezna glava Rapidaptor (pogodna za bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom od 1/4" prema DIN ISO 1173-C 6.3 i E 6.3 (ISO 1173)) omogućuje munjevito brzu izmjenu bitova bez ikakvog dodatnog alata. 16 bitova (89 mm), čvrsti, za univerzalnu upotrebu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kraftform Kompakt 60 RA-R 1, 17-dijelni
- 1x 838 RA-R L Držač bitova s funkcijom čegrtaljke, 1/4": 1/4" x 140 mm
- 3x 85 1/4 Z bita: PH 1x89 mm, PH 2x89 mm, PH 3x89 mm
- 3x 855/4 Z bita: PZ 1x89 mm, PZ 2x89 mm, PZ 3x89 mm
- 5x 867/4 Z TORX® BO bitova s provrtom: TX 10x89 mm, TX 15x89 mm, TX 20x89 mm, TX 25x89 mm, TX 30x89 mm
- 4x 840/4 Z bita: 3x89 mm, 4x89 mm, 5x89 mm, 6x89 mm
- 1x 800/4 Z bitovi: 1 x 5,5 x 89 mm
Opseg isporuke
- 1 x 1/4"x140
- 1 x PH 1x89
- 1 x PH 2x89
- 1 x PH 3x89
- 1 x PZ 1x89
- 1 x PZ2x89
- 1 x PZ3x89
- 1 x TX 10x89
- 1 x TX 15x89
- 1 x TX 20x89
- 1 x TX 25x89
- 1 x TX 30x89
- 1 x 3,0 x 89
- 1 x 4,0 x 89
- 1 x 5,0 x 89
- 1 x 6,0 x 89
- 1 x 1,0 x 5,5 x 89
Komentar
Asortiman bitova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)