Wera Kompakt Stubby Magazin RA 1 2025 univerzalno set bitova
- Kataloški br:
- 3430813 - 62
- Oznaka:
- 5008891001
- EAN:
- 4013288233936
- Kataloški br:
- 3430813 - 62
- Oznaka:
- 5008891001
- EAN:
- 4013288233936
Wera Kompakt Stubby Magazin RA 1 2025 univerzalno set bitova
8 %
110.00 KM120.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
110.00 KM120.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Primjena: Prikladno za bitove s vanjskim šesterokutnim pogonom od 1/4" prema DIN ISO 1173-C 6.3 i Wera priključnom serijom 1
- Dizajn: Čegrtaljka s finim zubima integriranim u ručku, intuitivno prebacivanje, za precizan rad mehanizam čegrtaljke se može deaktivirati položajem 0;
- 1/4" šesterokutni nasadni ključ, magnetski;
- 6 BiTorsion bitova za dugi vijek trajanja, izdržljivi, za univerzalnu upotrebu. Opusti se
- Tražilica alata: S kodiranjem u boji pogona i oznakom veličine za jednostavno pronalaženje željenog alata.
- Ručka: Kraftform Stubby sa zaštitom od kotrljanja, višekomponentna, integrirani spremnik za bitove
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set bitova |
| Područje primjene | univerzalno |
| Dužina | 115 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 40 mm |
| Težina | 175 g |
| Određene značajke odvijača | uklj. ručni držač bitova |
| dim. | (D x Š x V) 115 x 60 x 40 mm |
| Izlaz | križni phillips ravni prorez T-profil |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Posebno mali držač bitova s izuzetno kratkim držačem bitova za teško dostupna mjesta. Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad. Promjena smjera zavrtanja je intuitivna: ako se prstenasti prekidač okrene udesno, vijak se okreće udesno; ako se prstenasti prekidač okrene ulijevo, vijak se okreće ulijevo. Za precizan rad, mehanizam zupčanika može se deaktivirati pomoću položaja 0. Uključuje 6 BiTorsion bitova za dugi vijek trajanja, čvrsti, za univerzalnu upotrebu. S tražilicom alata Take it easy: kodiranje u boji i oznaka veličine za jednostavno pronalaženje željenog nastavka. Snažan permanentni magnet u držaču bita osigurava da bit sigurno sjedi. Dvokomponentna Kraftform drška s praktičnom kombinacijom tvrdih i mekih zona omogućuje čvrst hvat i precizan rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kraftform Kompakt Stubby okvir RA 1, 6-dijelni
- 2x 851/1 BTZ bitovi: PH 1x25 mm, PH 2x25 mm
- 3x 867/1 BTZ TORX® bitovi: TX 15x25 mm, TX 20x25 mm, TX 25x25 mm
- 1x 800/1 BTZ bitovi: 0,8 x 5,5 x 25 mm
Opseg isporuke
- 1 x PH 1x25
- 1 x PH 2 x 25;
- 1 x TX 15x25
- 1 x TX 20x25
- 1 x TX 25x25
- 1 x 0,8 x 5,5 x 25
Komentar
Ručni držač za bitove sa 6 bitova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)