Wera Kompakt Stubby Magazin RA 4 2025 univerzalno set bitova
- Kataloški br:
- 3430817 - 62
- Oznaka:
- 5008893001
- EAN:
- 4013288233950
- Kataloški br:
- 3430817 - 62
- Oznaka:
- 5008893001
- EAN:
- 4013288233950
Wera Kompakt Stubby Magazin RA 4 2025 univerzalno set bitova
8 %
110.00 KM120.00 KM
Štedite 10.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
-8 %
110.00 KM120.00 KM
Štedite 10.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad
- Inovativni mehanizam s čegrtaljkom omogućuje jednostavno okretanje. Pravo rješenje problema kada nema otpora od vijka
- Intuitivno prebacivanje: Ako prebacim udesno - zavrćem udesno, ako prebacim ulijevo - zavrćem ulijevo
- Integrirani spremnik bitova sa 6 bitova od 25 mm
- Čvrsti nastavci za univerzalnu upotrebu
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | set bitova |
| Područje primjene | univerzalno |
| Dužina | 115 mm |
| Širina | 60 mm |
| Visina | 40 mm |
| Težina | 180 g |
| Određene značajke odvijača | uklj. ručni držač bitova |
| dim. | (D x Š x V) 115 x 60 x 40 mm |
| Izlaz | križni phillips ravni prorez T-profil |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izgled tipkovnice | engleski, qwerty |
Opis
Opis
Posebno mali držač bitova s izuzetno kratkim držačem bitova za teško dostupna mjesta. Čegrtaljka s finim zubima integriranim u dršku osigurava brz rad. Promjena smjera zavrtanja je intuitivna: ako se prstenasti prekidač okrene udesno, vijak se okreće udesno; ako se prstenasti prekidač okrene ulijevo, vijak se okreće ulijevo. Za precizan rad, mehanizam zupčanika može se deaktivirati pomoću položaja 0. Uključuje 6 tvrdih bitova za univerzalnu upotrebu. Snažan permanentni magnet u držaču bita osigurava da bit sigurno sjedi. Dvokomponentna Kraftform drška s praktičnom kombinacijom tvrdih i mekih zona omogućuje čvrst hvat i precizan rad.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Kraftform Kompakt Stubby šaržer RA 4, 6-dijelni
- 2x 868/1 Z unutarnji kvadratni bitovi: # 2x25 mm, # 1x25 mm
- 2x 851/1 Z bitovi: PH 2x25 mm, PH 1x25 mm
- 2x 800/1 Z bita: 1,2x6,5x25 mm, 1x5,5x25 mm
Opseg isporuke
- 1 x # 1x25
- 1 x # 2x25
- 1 x 1,0 x 5,5 x 25
- 1 x 1,2 x 6,5 x 25
- 1 x PH 1x25
- 1 x PH 2 x 25;
Komentar
Ručni držač za bitove sa 6 bitova
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)