Yuasa NPC100-12 olovni akumulator 12 V 100 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 350 x 225 x 168 mm nisko samopražnjenje
- Kataloški br:
- 3219871 - 62
- Oznaka:
- NPC100-12
- Kataloški br:
- 3219871 - 62
- Oznaka:
- NPC100-12
Yuasa NPC100-12 olovni akumulator 12 V 100 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 350 x 225 x 168 mm nisko samopražnjenje
1,275.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,275.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ciklična stabilnost
- Zaštita od curenja
- Izvrsne visokonaponske karakteristike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 350 x 225 x 168 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 100 Ah |
| Visina | 225 mm |
| Težina | 38.8 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | NPC100-12 |
| Ponovno punjenje | da |
| Dubina | 168 mm |
| Širina | 350 mm |
| Određene značajke | nisko samopražnjenje |
| područja primjene | alarmni uređaj električna vozila |
Opis
Opis
YUASA je proizvođač stacionarnih industrijskih baterija serije NP koje ne zahtijevaju održavanje, čiji je broj proizvedenih jedinica u posljednjem desetljeću bio preko 40 milijuna, a njihov rad i svojstva koja utječu na pouzdanost tehnički su trajno unapređivani kako bi kupac dobio potpuno usavršen proizvod koji se u optimalnim radnim uvjetima može koristiti i do 5 godina.
Posebne značajke
- Izvrsne visokonaponske karakteristike
- Vrlo dobra učinkovitost punjenja
- Ne smatraju se opasnom robom prema IATA standardu
- Dugi vijek trajanja uz nisku stopu samopražnjenja. Primjena: UPS
- Telekomunikacije
- Sustavi rasvjete za slučaj nužde
- Protupožarni alarmi i sigurnosni sustavi
- Upravljački i regulacijski sustavi
- Elektronički uređaji za testiranje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)