Yuasa NPC100-12 olovni akumulator 12 V 100 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 350 x 225 x 168 mm nisko samopražnjenje
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NPC100-12
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NPC100-12
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ciklična stabilnost
- Zaštita od curenja
- Izvrsne visokonaponske karakteristike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Š x V x D) 350 x 225 x 168 mm |
| Vrsta proizvoda | olovni akumulator |
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 100 Ah |
| Visina | 225 mm |
| Težina | 38.8 kg |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Tip | NPC100-12 |
| Ponovno punjenje | da |
| Dubina | 168 mm |
| Širina | 350 mm |