Yuasa NPC65-12I olovni akumulator 12 V 65 Ah olovno-koprenasti (Š x V x D) 350 x 174 x 166 mm nisko samopražnjenje
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NPC65-12I
- Kataloški br:
- Oznaka:
- NPC65-12I
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ciklična stabilnost
- Zaštita od curenja
- Izvrsne visokonaponske karakteristike
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | olovno-koprenasti |
| Napon | 12 V |
| Kapacitet | 65 Ah |
| Visina | 174 mm |
| Težina | 23.8 kg |
| Sadržaj | 1 St. |
| Tip | NPC65-12I |
| Ponovno punjenje | da |
| dim. | (Š x V x D) 350 x 174 x 166 mm |
| Dubina | 166 mm |
| Širina | 350 mm |